Авіакомпанія МАУ вирішила звільнити 900 співробітників через закриття авіасполучення.

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” почала процес вимушеного скорочення 900 співробітників через закриття авіасполучення у зв’язку з пандемією коронавірусу. Про це йдеться в повідомленні, поширеному пресслужбою компанії 28 травня. “Зараз менеджмент компанії вживає всіх можливих заходів щодо скорочення витрат і генерування доходів від разових рейсів. Наша мета – зберегти компанію і ключовий персонал, зокрема льотний. На […]

Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” почала процес вимушеного скорочення 900 співробітників через закриття авіасполучення у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Про це йдеться в повідомленні, поширеному пресслужбою компанії 28 травня.

“Зараз менеджмент компанії вживає всіх можливих заходів щодо скорочення витрат і генерування доходів від разових рейсів. Наша мета – зберегти компанію і ключовий персонал, зокрема льотний. На превеликий наш жаль, суттєве зниження обсягів діяльності авіакомпанії спричинило вимушене скорочення 900 високопрофесійних співробітників МАУ”, – заявив президент МАУ Євген Дихне.

Компанія повідомила, що вже почала процес скорочення персоналу відповідно до законодавства, що потребує щонайменше двох місяців.

Дихне підкреслив, що у зв’язку із запровадженням із 17 березня поточного року обмежувальних заходів на регулярні пасажирські авіаперевезення, робота МАУ була практично зупинена.

У компанії також зазначили, що далекомагістральний флот МАУ також буде скорочений.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.