Атестаційна колегія МОН скасувала рішення  про присудження Киві наукового ступеня .

Атестаційна колегія МОН скасувала рішення спецради Інституту підготовки кадрів Держслужби зайнятості про присудження народному депутату від “Опозиційної платформи – За життя” Іллі Киві наукового ступеня кандидата наук з держуправління. Про це заявила нардепка від “Слуги народу” Юлія Гришина у своєму телеграмі. “Щойно на засіданні Атестаційної колегії МОН одноголосно було ухвалено рішення про відміну рішення спецради Інституту підготовки […]

Атестаційна колегія МОН скасувала рішення спецради Інституту підготовки кадрів Держслужби зайнятості про присудження народному депутату від “Опозиційної платформи – За життя” Іллі Киві наукового ступеня кандидата наук з держуправління.

Про це заявила нардепка від “Слуги народу” Юлія Гришина у своєму телеграмі.

“Щойно на засіданні Атестаційної колегії МОН одноголосно було ухвалено рішення про відміну рішення спецради Інституту підготовки кадрів Держслужби зайнятості про присудження Іллі Киві наукового ступеня кандидата наук з держуправління”, – написала Грішина.

Вона також повідомила, що керівника спецради, наукового керівника та опонентів позбавили права займатись відповідними видами наукової діяльності протягом двох років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.