Associated Press звільнило журналіста, який повідомив, що в Польщі впала ракета з РФ.

Репортер, 35-річний Джеймс ЛаПорта, колишній морський піхотинець США. Він служив в Афганістані і кілька років був позаштатним репортером АР, а в квітні 2020 року приєднався до роботи в штаті. ЛаПорта висвітлював військові питання та питання національної безпеки. Нагадаємо, що за кілька годин після падіння ракети АР повідомило з посиланням на неназваного старшого чиновника розвідки США, […]

Репортер, 35-річний Джеймс ЛаПорта, колишній морський піхотинець США. Він служив в Афганістані і кілька років був позаштатним репортером АР, а в квітні 2020 року приєднався до роботи в штаті. ЛаПорта висвітлював військові питання та питання національної безпеки.

Нагадаємо, що за кілька годин після падіння ракети АР повідомило з посиланням на неназваного старшого чиновника розвідки США, що “російські ракети перетнули територію члена НАТО Польщі, вбивши двох людей”.

Ця інформація виявилося неправдивою. Офіційні особи в Польщі та ЄС пізніше заявили, що одна ракета, випущена ЗСУ, збилася з курсу та впала над кордоном в Польщі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.