Арахамія прогнозує достроковий розпуск Верховної Ради.

Глова парламентської фракції партії “Слуга народу” Давид Арахамія вважає, що чинний склад Верховної Ради з вірогідністю 75% не допрацює до завершення 5-річної каденції. Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістів перед з’їздом “Слуги народу”, який відбувається в Києві у неділю, 10 листопада. “Моє бачення: 75 відсотків імовірність, що [нинішній склад парламенту] не досидить до кінця. Це […]

Глова парламентської фракції партії “Слуга народу” Давид Арахамія вважає, що чинний склад Верховної Ради з вірогідністю 75% не допрацює до завершення 5-річної каденції.

Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістів перед з’їздом “Слуги народу”, який відбувається в Києві у неділю, 10 листопада.

“Моє бачення: 75 відсотків імовірність, що [нинішній склад парламенту] не досидить до кінця. Це відчуття, немає ніякого підтвердження, це інтуїція”, – цитує Арахамію “Українська правда“.

Водночас Арахамія спростував чутки про те, що фракція “Слуги народу” може розпастися найближчим часом.

“Ні, думаю фракція точно не розпадеться. Для депутата вихід з фракції  що означає? Куди він йде? Зараз він — депутат монобільшості, у правлячій коаліції, а коли він сам… Мені здається, що це дуже недолуге рішення щодо політика”, – вважає голова фракції.

“У нас фракція загалом президента”, – зазначив Арахамія, визнавши наявність у ній людей з “орбіти Коломойського”.

На своєму з’їзді партія “Слуга народу” має обрати нового лідера замість Дмитра Разумкова, який залишив цю посаду у зв’язку з обранням головою Верховної Ради.

Безальтернативною кандидатурою на посаду голови партії вважається народний депутат, заступник голови фракції “СН” Олександр Корнієнко, який керував передвиборчим штабом на парламентських виборах.

“Думаю, не буде навіть другого кандидата. Буде голосування, знаєте, як в Радянському Союзі: все одностайно. Сам Корнієнко «за»”, – заявив Арахамія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.