Алгоритм дій у разі ядерної атаки

Алгоритм оприлюднив Центр стратегічних комунікацій та інформбезпеки спільно з Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки. Зазначається, що йодопрофілактика проводиться лише після офіційного оповіщення про її необхідність та виправдана лише тоді, коли радіація викликана радіойодом. Якщо ядерний вибух застав вас у приміщенні, переконайтеся, що повітря не потрапляє до приміщення. Зачиніть всі вікна, двері, вентиляційні […]

Алгоритм оприлюднив Центр стратегічних комунікацій та інформбезпеки спільно з Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки.

Зазначається, що йодопрофілактика проводиться лише після офіційного оповіщення про її необхідність та виправдана лише тоді, коли радіація викликана радіойодом.

Якщо ядерний вибух застав вас у приміщенні, переконайтеся, що повітря не потрапляє до приміщення. Зачиніть всі вікна, двері, вентиляційні отвори, вимкніть кондиціонер та обігрівач. За можливості перейдіть до кімнати, де немає вікон.

Залишайтеся в укритті протягом 24 годин, якщо органи влади не нададуть інших інструкцій щодо переміщення або евакуації. Щоб не пропустити інструкції, не вимикайте радіо або інший засіб зв’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.