Адаптивний карантин діятиме в Україні весь 2021 рік. Найскладніша ситуація з COVID-19 буде в жовтні 2020-го.

Так вважає лікар-інфекціоніст, колишній глава Центру громадського здоров’я України Володимир Курпіта. Про це він заявив в ефірі Obozrevatel TV. “Щодо тривалості карантину. Поки найоптимістичніші прогнози епідеміологів такі – мабуть, варто розраховувати на весь 2021 рік, оскільки за цей час значна кількість населення не перехворіє і не буде вакцини в великому доступі. Тому готуємося до адаптивного карантину, який […]

Так вважає лікар-інфекціоніст, колишній глава Центру громадського здоров’я України Володимир Курпіта. Про це він заявив в ефірі Obozrevatel TV.

“Щодо тривалості карантину. Поки найоптимістичніші прогнози епідеміологів такі – мабуть, варто розраховувати на весь 2021 рік, оскільки за цей час значна кількість населення не перехворіє і не буде вакцини в великому доступі. Тому готуємося до адаптивного карантину, який зараз запроваджує уряд упродовж тривалого часу”, – сказав Курпіта.

Таким чином, чекати завершення карантину варто не раніше ніж через півтора року, вважає інфекціоніст.

“Найбільш критичну ситуацію можна очікувати десь у другій-третій тиждень жовтня, коли в Україні традиційно розпочинається сезон гострих респіраторних захворювань”, – додав Курпіта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.