Або ми є частиною НАТО, або потрібно задуматися про ядерний статус, – посол у Німеччині Мельник.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що країна має справу з найбільшим переміщенням військ у Росії з часів Другої світової війни. Він закликав світ допомогти Україні.  про це заявив в ефірі головної німецької радіостанції Deutschlandfunk. За його словами, без підтримки і санкцій, які були введені після анексії Криму та під час війни на Донбасі, […]

Посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що країна має справу з найбільшим переміщенням військ у Росії з часів Другої світової війни. Він закликав світ допомогти Україні.

 про це заявив в ефірі головної німецької радіостанції Deutschlandfunk.

За його словами, без підтримки і санкцій, які були введені після анексії Криму та під час війни на Донбасі, Україна, мабуть, не вижила б за останні сім років, але цього все ще недостатньо.

Посол наполягає, що Україна повинна негайно стати членом НАТО, щоб захиститись від російської агресії. В іншому разі Києву доведеться повернути на порядок денний питання ядерного статусу.

“Ми повинні зробити все можливе для того, щоб завтра чи післязавтра Путін нас не загарбав”, – заявив він.

Мельник вважає, що єдиною можливістю для цього є те, щоб Україна нарешті стала членом НАТО.

“Україна не має іншого вибору: або ми є частиною союзу такого як НАТО і робимо свій внесок, щоб ця Європа стала сильнішою, або тоді у нас залишається єдина опція – озброюватись самим, і можливо, знову подумати про ядерний статус. Як інакше ми можемо гарантувати нашу оборону?”, – заявив дипломат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.