90% українців довіряють військовим та ветеранам, – опитування .

На думку українців, у суспільстві зараз домінує гордість та вдячність ветеранам, які захищають країну. Опитування провели група “Рейтинг” з ініціативи Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України. “90% опитаних українців довіряють військовим ЗСУ, ветеранам нинішньої війни та ветеранам АТО (ООС) 2014-2021 років. 64% опитаних відчувають до ветеранів російсько-української війни вдячність та 50% — гордість.”, […]

На думку українців, у суспільстві зараз домінує гордість та вдячність ветеранам, які захищають країну. Опитування провели група “Рейтинг” з ініціативи Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України.

“90% опитаних українців довіряють військовим ЗСУ, ветеранам нинішньої війни та ветеранам АТО (ООС) 2014-2021 років. 64% опитаних відчувають до ветеранів російсько-української війни вдячність та 50% — гордість.”, – сказав Любомир Мисів, заступник директора Соціологічної групи “Рейтинг”.

Наразі 40% опитаних вважають, що рівень зарплати військових, які безпосередньо беруть участь у бойових діях — оптимальний, 32% переконані, що оплата є нижчою необхідного рівня й незначна частина — 11%, вважають її вищою.

Прогнозується, що понад 5 мільйонів ветеранів буде в Україні по завершенню російсько-української війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.