​​У Білорусі триває накопичення військ, – Командування Об’єднаних Сил ЗСУ.

На території Білорусі триває накопичення союзного угрупування військ, заявив командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв. “На сьогодні ситуація у Північній операційній зоні є контрольованою. Але на території білорусі триває накопичення союзного угрупування військ. Отже, ми постійно відслідковуємо цю ситуацію і готуємо наші сили до адекватного реагування. Наразі загрози з боку Білорусі ще […]

На території Білорусі триває накопичення союзного угрупування військ, заявив командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“На сьогодні ситуація у Північній операційній зоні є контрольованою. Але на території білорусі триває накопичення союзного угрупування військ. Отже, ми постійно відслідковуємо цю ситуацію і готуємо наші сили до адекватного реагування. Наразі загрози з боку Білорусі ще немає. Робота, яка проводиться у нас, має підвищити стійкість нашої оборони та адекватність нашого реагування на зростання цієї загрози”, – заявив Наєв.

За його словами, у випадку зростання воєнної загрози, в залежності від її кількісного і якісного складу, передбачена допомога додаткових сил і засобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.