66% українців через війну втратили доходи повністю або частково, – група “Рейтинг” .

Кожен третій українець зазнав матеріальних втрат внаслідок розв’язаної Росією війни. Кожен третій змушений був розлучитися зі своїми близькими. Кожен другий українець втратив доходи через війну або має мізерні. Більш ніж у половини людей через війну погіршився стан здоров’я. Проте 95% українців не зверталися до правоохоронних органів у з питань, спричинених вторгненням Росії. Про це свідчать […]

Кожен третій українець зазнав матеріальних втрат внаслідок розв’язаної Росією війни. Кожен третій змушений був розлучитися зі своїми близькими. Кожен другий українець втратив доходи через війну або має мізерні. Більш ніж у половини людей через війну погіршився стан здоров’я. Проте 95% українців не зверталися до правоохоронних органів у з питань, спричинених вторгненням Росії.

Про це свідчать результати всеукраїнського опитування “Оцінка шкоди, завданої воєнними злочинами росії в Україні”, проведеного групою “Рейтинг” в рамках волонтерського проєкту “НЮРНБЕРГ 2022”.

За даними опитування, рівень доходів через війну знизився у 66% українців. В тому числі 14% втратили практично всі доходи а у 32% доходи значно зменшилися. 28% підприємців відповіли, що їх бізнес закрився, 12% – що планують закриватися, а 48% – що працюють, хоча доходи зменшилися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.