5 речей, яких варто остерігатися.

  Здавалося б, що жити легше, якщо ти віриш, що у більшості людей хороші мотиви.  Але дехто заплатив величезну ціну за те, що занадто довірливий, тому що його зраджували, використовували і маніпулювали ним.  Доктор філософії Марті Немко розповів Psyhology Today, чого варто остерігатися людям, які звикли довіряти іншим. 1.Не дозволяйте флірту чи сексу засліплювати вас. Деякі […]

 

Здавалося б, що жити легше, якщо ти віриш, що у більшості людей хороші мотиви. 

Але дехто заплатив величезну ціну за те, що занадто довірливий, тому що його зраджували, використовували і маніпулювали ним. 

Доктор філософії Марті Немко розповів Psyhology Today, чого варто остерігатися людям, які звикли довіряти іншим.

1.Не дозволяйте флірту чи сексу засліплювати вас.

Деякі люди використовують свою красиву зовнішність та харизму в нечесних цілях – щоб маніпулювати іншими.

2.Деякі люди добрі тільки тому, що чогось хочуть

Так, деяким людям подобається бути милими тому, що ви їм справді подобаєтеся.

Але деякі використовують доброту як зброю: щоб роззброїти і / або створити зобов’язання, щоб згодом вони могли отримувати егоїстичні вигоди, що виходять за рамки тієї доброти, яку вони дарували. 

Тому коли хтось “дбайливо” запитує, як ваше здоров’я, або дарує невеликі подарунки, будьте насторожі: здається ця людина в цілому доброю або хоча б врівноваженою, або він чи вона переважно турбується тільки про свою вигоду?

3.Остерігайтеся похвали від людей, яким ви платите.

Їхні хороші відгуки про вас або вашу роботу збільшують їхні шанси зберегти свою роботу і гроші від вас, ніж якби вони критикували вас. 

Звичайно, деякі люди критикують надмірно, але якщо вони з вами на одному рівні, ви можете більше довіряти їм, навіть якщо це не так добре і зручно, як похвала.

4.Остерігайтеся “щедрої” пропозиції.

Іноді ваш опонент, професійний або особистий, робить щедру пропозицію, тому що він / вона не любить конфлікти або просто тому, що ви йому подобаєтеся. 

Але в деяких випадках те, що здається щедрою пропозицією, може бути чимось іншим. Можливо, ця людина згодом попросить про значно більшу послугу.

5.Остерігайтеся розкривати свої слабкості або помилки з минулого.

Іноді одкровення про свої недоліки і помилки можуть допомогти побудувати більш глибокі та міцні стосунки. 

Але в інших випадках вашу щирість можуть використати проти вас. 

Наприклад, припустимо, що ви визнаєте, що не впевнені в своїх знаннях. 

Інша людина може використати це. Наприклад: “Ти ж сам кажеш, що не впевнений, для чого мені тебе слухати?”.

Іноді люди можуть виманювати інформацію про ваші слабкості не для того, щоб зрозуміти вас краще і збудувати міцні стосунки, а для того, щоб згодом спонукати вас визнати більш серйозну помилку і слабкість, яку використають проти вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.