45% українських біженців планує залишитися в Польщі.

​​Майже половина українських біженців хоче залишитися в Польщі – опитування 45% українських біженців планує залишитися в Польщі на довший період – принаймні на рік або кілька років після закінчення війни. Про це йдеться в опитуванні “Воєнні біженці з України. Рік у Польщі”, проведеного Міграційною платформою EWL та Центром Східноєвропейських студій Варшавського університету. Ще в березні […]

​​Майже половина українських біженців хоче залишитися в Польщі – опитування

45% українських біженців планує залишитися в Польщі на довший період – принаймні на рік або кілька років після закінчення війни.

Про це йдеться в опитуванні “Воєнні біженці з України. Рік у Польщі”, проведеного Міграційною платформою EWL та Центром Східноєвропейських студій Варшавського університету.

Ще в березні 2022 року про бажання залишитися в Польщі на довший період заявляв 31% біженців.

Водночас частка біженців, які бажають залишитися в Польщі на постійне проживання, зменшилася на 1% у порівнянні з опитуванням рік тому і наразі становить 6%.

Майже третина – 32% – українських біженців в Польщі планує якомога швидше повернутися в Україну. Ще 16% не визначилися щодо своїх планів у контексті повернення в Україну. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.