​​430 тис. українців офіційно працевлаштувалися в Польщі.

“Що стосується працевлаштування, то зараз у нас працює 430 тисяч осіб за цією новою формулою, де роботодавець лише повідомляє повітову службу праці про те, що дана особа потрапила до нас”, – повідомив заступник міністра з питань родини, праці та соцполітики Польщі Станіслав Швед. За даними польського чиновника, наразі вже понад 1,3 млн українців отримали номер […]

“Що стосується працевлаштування, то зараз у нас працює 430 тисяч осіб за цією новою формулою, де роботодавець лише повідомляє повітову службу праці про те, що дана особа потрапила до нас”, – повідомив заступник міністра з питань родини, праці та соцполітики Польщі Станіслав Швед.

За даними польського чиновника, наразі вже понад 1,3 млн українців отримали номер RESEL у Польщі. Це дає можливість громадянам України користуватися такими ж правами у соціальній сфері, як і громадянам Польщі.

Норма про необхідність отримання номера RESEL передбачена законом про допомогу громадянам України у звʼязку з агресією Росії проти України, яким запроваджено спеціальний механізм легалізації перебування українців на території Польщі під час війни в Україні.

Як повідомлялося, станом на кінець серпня від 24 лютого з України до Польщі виїхали понад 5,8 мільйона осіб, у зворотному напрямку – майже 4 мільйони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.