30 липня я буду в Офісі президента, де буду говорити про свою участь у ТКГ, – Кравчук.

Перший президент України Леонід Кравчук не виключає, що може очолити українську делегацію Тристоронньої контактної групи замість Леоніда Кучми. Кравчук збирається відвідати Офіс президента. Про це він розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”. За словами Кравчука 30 липня він планує відвідати ОП, щоб обговорити можливість приєднання до переговорів Тристоронньої контактної групи з урегулювання на Донбасі. “Якщо мені […]

Перший президент України Леонід Кравчук не виключає, що може очолити українську делегацію Тристоронньої контактної групи замість Леоніда Кучми. Кравчук збирається відвідати Офіс президента.

Про це він розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”.

За словами Кравчука 30 липня він планує відвідати ОП, щоб обговорити можливість приєднання до переговорів Тристоронньої контактної групи з урегулювання на Донбасі.

“Якщо мені запропонують (очолити делегацію ТКГ), я підніму питання і прохання, які у мене виникли. І коли ми досягнемо консенсусу… Розумієте, відмовитися можна від чого завгодно, але коли йдеться про життя і смерть людей, і людина щось може зробити – ну, відмовлятися дуже складно”, – пояснив він.

Однак, поки що Кравчук не отримував офіційної пропозиції очолити делегацію в ТКГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.