27 січня, прокурор Кіровоградської області Олексій Тубелець представив колективу керівника Кіровоградської місцевої прокуратури.

Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, Олексій Тубелець повідомив, що наказом Генерального прокурора від 23 січня 2020 року Олександра Панова призначено на посаду керівника Кіровоградської місцевої прокуратури. За словами Олексія Тубельця, Олександр Панов працює в органах прокуратури з 2005 року на різних посадах – слідчого, старшого слідчого військової прокуратури, помічника прокурора району,  прокурора відділу, а згодом […]

Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, Олексій Тубелець повідомив, що наказом Генерального прокурора від 23 січня 2020 року Олександра Панова призначено на посаду керівника Кіровоградської місцевої прокуратури.

За словами Олексія Тубельця, Олександр Панов працює в органах прокуратури з 2005 року на різних посадах – слідчого, старшого слідчого військової прокуратури, помічника прокурора району,  прокурора відділу, а згодом заступником начальника відділу в апараті прокуратури Харківської області.

В свою чергу Олександр Панов подякував  за підтримку та довіру, та запевнив, що спрямує роботу колективу місцевої прокуратури на забезпечення поставлених завдань.  При цьому зазначив, що свою роботу будуватиме у тісній співпраці з територіальними органами місцевого самоврядування та правоохоронними органами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *