23 грудня, заступник Генерального прокурора Віктор Чумак представив нового керівника прокуратури Кіровоградської області Олексія Тубельця.

Як повідомили у пресслужбі прокуратури в області, Віктор Чумак зауважив, що новопризначений керівник відомства володіє достатнім досвідом, знаннями, професійними та вольовими якостями для вирішення поставлених задач у співпраці з іншими правоохоронними органами регіону. У свою чергу, Олексій Тубелець окреслив присутнім основні пріоритети роботи на яких базуватиметься діяльність органів прокуратури Кіровоградщини. Довідка. Олексій Тубелець народився у […]

Як повідомили у пресслужбі прокуратури в області, Віктор Чумак зауважив, що новопризначений керівник відомства володіє достатнім досвідом, знаннями, професійними та вольовими якостями для вирішення поставлених задач у співпраці з іншими правоохоронними органами регіону.

У свою чергу, Олексій Тубелець окреслив присутнім основні пріоритети роботи на яких базуватиметься діяльність органів прокуратури Кіровоградщини.

Довідка.

Олексій Тубелець народився у м. Харків у 1984році. У 2006 році закінчив Національну юридичну академію України ім.Ярослава Мудрого. В органах прокуратури з 2006 року.

Працював на посадах прокурора, слідчого, а також на керівних посадах в органах прокуратури Харківської області. До призначення на посаду прокурора Кіровоградської області працював начальником відділу організації процесуального керівництва досудовим розслідуванням злочинів у сфері службової діяльності, яке здійснюється слідчими територіального управління ДБР прокуратури Харківської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *