20 травня, о 12:00 відбудеться пресконференція Президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє  пресслужба Офісу Президента. Так, Зеленський проведе пресконференцію за підсумками двох років президентства на ДП “Антонов”, вул. Академіка Туполєва, 1. “У зв’язку з карантинними вимогами можливе обмеження кількості представників ЗМІ, які візьмуть участь у заході”, – зазначили в ОП. Радник глави ОП Михайло Подоляк виданню “Бабель” повідомив, що пресконференція розпочнеться о 12:00 і триватиме приблизно […]

Про це повідомляє  пресслужба Офісу Президента.

Так, Зеленський проведе пресконференцію за підсумками двох років президентства на ДП “Антонов”, вул. Академіка Туполєва, 1.

“У зв’язку з карантинними вимогами можливе обмеження кількості представників ЗМІ, які візьмуть участь у заході”, – зазначили в ОП.

Радник глави ОП Михайло Подоляк виданню “Бабель” повідомив, що пресконференція розпочнеться о 12:00 і триватиме приблизно 2,5 години. Формат заходу буде класичним, а модерувати його, найімовірніше, буде очільниця Директорату з питань інформаційної політики ОП Ірина Побєдоносцева.

Також Подоляк наголосив, що ОП намагатиметься акредитувати всіх охочих журналістів, оскільки територія ДП “Антонов” буде велика, що дозволить дотримуватися всіх карантинних норм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.