20 січня на зустрічі союзників України на авіабазі “Рамштайн” у Німеччині на порядку денному буде питання постачання ЗСУ основних бойових танків Leopard.

20 Про це повідомив міністр оборони Фінляндії Мікко Савола. Фінська влада готова брати участь у спільній з союзниками програмі озброєння Сил оборони України танками німецького зразка, але сама передати їх ЗСУ без схвалення з Берліна не може, як і Польща, і деякі інші країни. “Від провідної ролі Німеччини багато в чому залежить, як ми зробимо […]

20

Про це повідомив міністр оборони Фінляндії Мікко Савола.

Фінська влада готова брати участь у спільній з союзниками програмі озброєння Сил оборони України танками німецького зразка, але сама передати їх ЗСУ без схвалення з Берліна не може, як і Польща, і деякі інші країни.

“Від провідної ролі Німеччини багато в чому залежить, як ми зробимо з цими Leopard. Для їхньої передачі потрібен німецький дозвіл на реекспорт”, – сказав він.
Велика Британія пообіцяла поставити Україні 14 танків Challenger 2 – це не потрібно узгоджувати з Німеччиною, оскільки це британське озброєння. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.