100-річного колишнього охоронця концтабору Заксенхаузен судитимуть у Німеччині.

Колишній охоронець в нацистському концтаборі Заксенхаузен під Берліном, в столітньому віці постане перед судом восени цього року – через 76 років після закінчення Другої світової війни. про це повідомляє “ЄП”  Reuters. Окружний суд Нойруппіна визнав звинувачення в співучасті у вбивстві у 3500 справах, і судовий процес намічений на жовтень. Обвинувачений повинен мати можливість постати перед судом від […]

Колишній охоронець в нацистському концтаборі Заксенхаузен під Берліном, в столітньому віці постане перед судом восени цього року – через 76 років після закінчення Другої світової війни.

про це повідомляє “ЄП”  Reuters.

Окружний суд Нойруппіна визнав звинувачення в співучасті у вбивстві у 3500 справах, і судовий процес намічений на жовтень.

Обвинувачений повинен мати можливість постати перед судом від двох до двох з половиною годин на день, повідомив представник суду.

Обвинувачений, ім’я якого не було названо відповідно до німецьких законів про ЗМІ щодо підозрюваних, як повідомляється, працював з 1942 по 1945 рік охоронцем табору в Заксенхаузені, де близько 200 000 осіб були ув’язнені і 20 000 вбиті.

Водночас, як кількість підозрюваних у нацистських злочинах зменшується, прокуратура все ще намагається притягнути людей до відповідальності.

Знаменний вирок у 2011 році відкрив шлях до більшої кількості судових переслідувань, оскільки робота в концентраційному таборі вперше була визнана підставою для провини без доказів конкретного злочину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.